Vaikų literatūros skyriuje vyko edukacinis renginys „LEGO mažiems ir dideliems“

2017 06 01

Vaikų literatūros skyriuje vyko edukacinis renginys „LEGO mažiems ir dideliems“, skirtas paminėti Pasaulinei žaidimų dienai. Į šią popietę Žaislotekoje rinkosi tikri LEGO žaidimo entuziastai iš Gegužių progimnazijos.

Popietė buvo pradėta edukaciniu pasakojimu apie LEGO kaladėlių istoriją. Bibliotekos lankytojai sužinojo, kad 1958 m. sausio 28 d. Kopenhagoje buvo užpatentuotas unikaliosios plastikinės LEGO kaladėlės dizainas ir, kad būtent nuo šios dienos prasidėjo pergalingas LEGO konstruktorių gyvavimas, kuris tęsiasi iki šių dienų.

Po vaizdinės medžiagos peržiūros bibliotekoje niekam nekilo abejonių, kad LEGO žaidimo populiarumas tikrai neblėsta. Moksleiviai popietėje pamatė kokių nuostabių meno kūrinių galima sukonstruoti panaudojant LEGO kaladėles. Vaikai su nuoširdžia nuostaba palydėjo kiekvieną  amerikiečių menininko  Nathan Sawoya kūrinio nuotrauką.

Pasaulinės žaidimų dienos paminėjimas Žaislotekoje nepraėjo be mėgstamiausio vaikų užsiėmimo - žaidimo. Pasižiūrėję kokių pasaulyje įdomybių yra sukurta iš LEGO kaladėlių, mokiniai patys kūrė, konstravo įmantrius LEGO kūrinėlius ir smagiai žaidė.

Renginį aprašė Gintana Sutkutė - Sorakienė