Lieporių bibliotekoje svečiavosi Seimo narys Valerijus Simulik

2017 05 30

Aukštabalio seniūnaičio Edvardo Kuviko ir Lieporių bendruomenės centro inciatyva Lieporių bibliotekoje vyko susitikimas su Seimo nariu Valerijumi Simuliku. Lieporiečiai domėjosi kasdieniniais parlamentaro darbais, ruošiamais įstatymais. Susirinkusieji domėjosi švietimo, nevyriausybinių organizacijų, pensininkų, sveikatos apsaugos klausimais.

Žmonėms rūpėjo Šiaulių universiteto likimas, regioninė politika, savivaldos problemos. Bendruomeniškai nusiteikę surinkusieji nerimavo dėl nevyriausybinių organizacijų registracijos tvarkos, nerimavo, kad nėra vietos bendruomenės suibūrimams.

Parlamentaras kvietė gyventojus dažniau užsukti į priimamąjį ir kartu spręsti iškilusius klausimus. Džiugu, kad kamerinė ir betarpiška bibliotekos aplinka padrąsino ir pačius santūriausius klausti ir išsakyti savo nuomonę.