Komiksų centre vyko stalo žaidimų turnyras

2017 05 29

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Komiksu centre buvo pristatyta naujiena - stalo žaidimai. Kartu su partneriais HOBBYSHOP organizuotas žaidimo „Ticket to ride" turnyras.

Finalininkai gavo rėmėjų įsteigtus prizus - stalo žaidimu kortas, o Komiksu centrui padovanotas pats stalo žaidimas. Tad žaidimą gali išbandyti visi kiti, kurie nespėjo ar negalėjo sudalyvauti turnyre. Taip pat kviečiame visus Komiksų centro ir bibliotekos lankytojus išreikšti pageidavimus kitiems žaidimams ar turnyrams centre. Džiugu, jog tiek partneriai liko labai patenkinti ir norėtų toliau bendradarbiauti, tiek susirinkę vaikai teigė būtinai dažniau apsilankysiantys Komiksų centre ir išbandysiantys naujus stalo žaidimus.

Daugiau informacijos Komiksų centro Facebook paskyroje.