Edukacinis užsiėmimas „Knygos terapija“

2017 05 20

Knygų būna įvairių. Knyga ne tik pilna rimtos mokslinės informacijos, ji dar ir kaip atsipalaidavimo priemonė, kuri vaizduotės pagalba pakelia ir nuneša mintis toliau nuo kasdienybės. Gera knyga padeda nuvyti nerimą, blogas mintis, pralinksmina, suteikia optimizmo. Pasitelkę šiltą ir kupiną švelnumo Sigutės Ach knygą „Šuo Ambrozijus, katinėlis Purkius ir Angelo kelionė namo" gegužės 18 dieną „Šaltinėlio“ bibliotekoje į paskutinį užsiėmimą prieš vasaros atostogas rinkosi „Juventos“ progimnazijos moksleiviai, VšĮ „Saviugdos dienos" lankytojai.

Mokiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Knygos terapija". Kelias sekundes ant lapo pieštukais nupiešę bet kokią keverzonę, skaitant Sigutės Ach knygą bandė savo piešinyje įžiūrėti ką nors realaus: katiną, žuvis, medį ar kita. Vaikai džiaugėsi „atradę" savo keverzonėse kokį nors gyvūną ar augalą ir jam, pripiešę trūkstamas dalis, nuspalvino.

Išsiskyrėme „Juventos" progimnazijos 1-2 klasės mokiniams palinkėję gražios vasaros ir jos metu neužmiršti bibliotekos bei knygų.