Pasakų diena „Aido“ filiale

2017 05 18

Pasaka - neatsiejama mažųjų vaikystės dalis. Vaikai auga kartu su pasaka, kuri perduoda tiems, kurie jos klausosi, stebuklingą išminties raktą. Ir pasaulis gražesnis, daug gražesnis, kai jame yra vietos pasakai. Gegužės 18 d. mažieji skaitytojai iš vaikų darželio „Žiogelis“ „Drugelių“ grupės (auklėtoja Raimonda Aušbikavičienė) atvėrė duris į stebuklingą pasakų pasaulį. Minint lietuvių kalbos ir kultūros metus, bibliotekoje vyko pasakų diena „Pasakos būna saldžios ir skanios“.

Argi nesmagu mintimis nuskristi į pasakų pasaulį? Iš kur pasakos ateina. Pas mus – iš knygų, o į knygas iš žilos senovės. Nėra vaiko, kuris jų nemėgtų. Mažieji nuo vaikystės apsupti įvairiausių pasakų, kurias jiems seka tėveliai ir seneliai. Vaikus pasaka aplanko kasdien darželyje prieš pietų miegelį. Jas seka auklėtojos. Šiandien vaikučiai klausėsi bibliotekininkės Loretos sekamos pasakos „Mėnulio blynai“(autorė A. Radvilavičienė). Pasakose ne vien karaliai, burtininkai ar fėjos gyvena, bet jos būna ir skanios, ir saldžios.

Pasaka, pasakėle, tu ateik nors valandėlei - tegul karaliauja pasakos vaikų širdelėse! Atverkime stebuklingą pasakų skrynelę ir keliaukime į pasakų karalystę.