Poezijos pavasarėlis „Šaltinėlyje“

2017 05 15

Prieš aštuoniolika metų Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialas pradėjo  rengti poezijos pavasarėlio šventę. Kasmet ieškoma naujų, įvairesnių, netradicinių renginių formų. Šiemet mažųjų poezijos skaitytojų - Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos antrokų - laukė susitikimas su šiauliete poete Jurgita Ulčiniene.

Autorė, bibliotekoje pristatydama pirmąją eilėraščių knygelę „Linksmos dienos“, kalbėjo, kad „šie eilėraštukai ir eilėraščiai skirti visiems, mažiems ir dideliems“. J. Ulčinienė pasakojo eilėraščių atsiradimo istorijas, atsakinėjo į gausius mokinukų klausimus, dalinosi artimiausiais kūrybiniais planais – išleisti logopedinių pratybų knygelę ir rašyti pasakas vaikams.

Po knygelės pristatymo vyko kūrybinės trumpo eilėraščio rašymo dirbtuvės, kurių metu autorė ragino pradinukus pažaisti žodžiu, patobulinti savo rašymo įgūdžius ir kūrybiškai užbaigti pradėtus ketureilius.