Gautos padėkos už dalyvavimą Metų nominacijos skyrimo konkurse

2017 05 15

2017 m. balandžio mėnesį buvo paskelbtas Viešųjų bibliotekų ir jų padalinių (filialų) Metų nominacijos skyrimo konkursas, kurį organizavo Savivaldybių viešųjų bibliotekų asociacija. Konkurse dalyvavo ir Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka. Bibliotekos „Šaltinėlio“ filialo veiklos buvo pristatytos nominacijai Inovacijų biblioteka, o „Spindulio“ filialo - Kūrybiškiausia biblioteka. Abu filialai apdovanoti padėkos raštais už dalyvavimą.

„Šaltinėlio“ filialas pristatytas už ypač išskirtinį ir vieną pirmųjų tokio pobūdžio LR Kultūros ministerijos dalinai finansuoto projekto „Tylos kalba: integruota kūrybinė edukacija klausos negalią turintiems“ vykdymą, „Spindulio“ filialas - už organizuotas įvairias veiklas ir renginius, siekiant didinti vaikų skaitymo motyvaciją, pasitelkiant įvairias kūrybines (menines) priemones, lavinant vaikų kūrybiškumą, saviraišką.

Viso šiais metais konkursui buvo pateiktos 47 paraiškos. Savivaldybių viešųjų bibliotekų – 26: Lietuviškiausia biblioteka – 2; Biblioteka – vaikų ir jaunimo draugas – 11, Inovacijų biblioteka – 6, Partnerysčių biblioteka – 7. Viešųjų bibliotekų padalinių (filialų) – 21: Bendruomeniškiausia biblioteka – 10; Kūrybiškiausia biblioteka – 3; Biblioteka – geriausias vaikų ir jaunimo draugas – 2; Draugiškiausia biblioteka – 4; Netradicinė biblioteka – 2.

Daugiau informacijos