Bibliotekos lankytojai dalyvavo nacionaliniame žinių apie Europą konkurse „Europos egzaminas“

2017 05 12

Kaip ir kasmet gegužės 9-ąją, minint Europos dieną, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius pakvietė bibliotekos lankytojus pasitikrinti savo žinias Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje drauge su partneriais rengiamame nacionaliniame konkurse „Europos egzaminas“.

Konkurso organizatoriai parengė specialų žemėlapį, kuriame buvo pažymėtos visos dalyvaujančios organizacijos, tame tarpe – ir mūsų biblioteka (žr. pav.)

pav

Šiemet konkursas organizacijų dalyviams vyko internetu. Registruojantis prie egzamino sistemos buvo būtina pažymėti, jog atstovaujama mūsų bibliotekai. „Europos egzamino“ dalyviai galėjo išmėginti savo žinias, atsakydami į įvairius klausimus apie ES istoriją, institucijas, Europos šalių kultūrą, kalbas ir kita.

Reikia pripažinti, kad mūsų bibliotekos lankytojai yra pasirengę priimti iššūkius ir jie - tikri šaunuoliai. Jau gavome geriausiai testą išlaikiusių rezultatus. Surinkęs 12 taškų (iš 12 galimų), konkurso I-ojo etapo nugalėtoju tapo Ilmanas Šilėnas. Jis bus pakviestas dalyvauti antrajame „Europos egzamino“ etape, kuris vyks internetu gegužės 17 d. Tad linkime jam sėkmės ir patekti į finalą! Kitų dalyvių rezultatai taip pat puikūs. Geriausiai išlaikiusių penketuke: Bibliografijos-informacijos skyriaus bičiulė ir įvairių viktorinų dalyvė dr. Dovilė Ruplienė, lankytoja Dalia Janušauskaitė, darbuotojai – Eglė Tarasevičienė ir Robertas Šileikis.

Dėkojame visiems dalyviams, juk žinių niekada nebūna per daug!

Primename, kad daug informacijos įvairomis temomis galima rasti Bibliografijos-informacijos skyriuje pildomoje Europos Sąjungos lentynoje. Kviečiame naudotis!