Mamos dienos šventė Vaikų literatūros skyriuje

2017 05 09

Gegužė – gražiausias ir kvapniausias pavasario mėnuo, kurio kiekvieną dieną ženklina naujas prasiskleidęs žiedas. Gražu ir prasminga, kad pirmieji pavasario žiedai ir gražiausi žodžiai dovanojami brangiausiam žmogui – mamai.

Motina vaikui yra artimiausias ir reikalingiausias žmogus, kuri padeda žengti pirmąjį žingsnį, rūpinasi ir globoja,  parodo pirmus saulės spindulėlius ir gėlės žiedus, pirmoji nušluosto ašarą ir parodo tiesiausią kelią, išmoko dirbti ir mylėti, užjausti.

Motinos diena – graži ir brangi šventė kiekvienai šeimai. Klubo „Skaitanti mama“ vaikučiai dar maži, kad galėtų pasveikinti savo mamas ir joms padėkoti, todėl Vaikų literatūros skyriaus projekto „Biblioteka – erdvė kūrybai ir draugystei“, kurį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, partneris lopšelis-darželis „Kūlverstukas“ paruošė meninę programą „Nuo rankų motulės prasideda kelias“. Darželio ugdytiniai su muzikos mokytoja Jolanta Rimkevičiene susirinkusioms mamoms  dainavo daineles, deklamavo eilėraščius ir net suvaidino lietuvių liaudies sakmę „Kodėl saulė šviečia dieną, o mėnulis naktį“.

Po šventinės programėlės vyko edukacinis origami užsiėmimas – gėlių iš popieriaus lankstymas. Bendras mamos ir vaiko kūrybinis darbas suteikė daug teigiamų emocijų ir tapo puikia dovana mamai. O kasdien mažyliai mamoms dovanoja savo šypsenas ir juoką.

4

GALERIJA