​ Socialinio projekto „Atrask save“ dalyviai „Šaltinėlio“ bibliotekoje

2017 05 08

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Jaunimo reikalų departamentas, Lietuvos Darbo birža kartu su Šiaulių darbo rinkos mokymo centru vykdo nedirbančiam ir nesimokančiam 16-29 m. jaunimui skirtą socialinį projektą „Atrask save“. Projekto tikslas - padėti jaunam žmogui geriau pažinti save, įsivardinti savo poreikius, artimiausius gyvenimo tikslus, tikslingai pasirinkti  patinkančią darbinę veiklą. Gegužės 5d. „Šaltinėlio“ filiale jaunuoliai susipažino su profesine karjera Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje.

Bibliotekos darbuotojai pristatė šiandieninės miesto viešosios bibliotekos ištakas, struktūrą, veiklą, bibliotekininko kompetencijas, savanoriavimo programos „Jaunimo savanoriška tarnyba“ galimybes.

Pakviesti atrasti skaitymo ir bendravimo džiaugsmą Šiaulių miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje, jaunuoliai turėjo galimybę pasitikrinti istorines, geografines, bendrakultūrines žinias viktorinoje.

As galiu