„Aido“ filiale pražydo pavasarinių gėlių žiedai

2017 05 05

Ir vėl gegužė... Gegužės mėnuo pražysta nepaprastai gražia švente – Motinos diena. Tai viena mieliausių pavasario švenčių - meilės, pagarbos ir apmąstymų diena, skirta mylimiausiam žmogui - Mamai. Kvapniausi žiedai, skambiausi žodžiai, gražiausios eilės tądien būna skiriami tik jai. Šia proga, pasitikdami šią gražią šventę, Dainų progimnazijos PUG ir 1-4 kl. mokiniai „Aido“ bibliotekoje suruošė piešinių ir darbelių parodą „Pavasariniai gėlių žiedai“.

Parodoje eksponuojami 97 kūrybiniai darbai. Biblioteka nušvito ryškiaspalviais ir meniškais pavasarinių gėlių žiedais. Vaikai šias gėles skyrė savo mylimoms mamytėms. Taip vaikai išreiškė savo begalinę meilę ir padėką. Tegul pavasarinių gėlių žiedai puošia Jūsų rankas, mielos mamos, o vaikų meilė ir pagarba sušildo širdis.

Žydėkit it gėlės - švelniai, pakiliai ir nerūpestingai!

Paroda veiks iki gegužės 22 d.