Nacionalinės bibliotekų savaitės metu Skaitytojų aptarnavimo skyriuje renginiai kiekvienam skaitytojui

2017 05 02

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrius, kaip ir kitos bibliotekos, dalyvavo Bibliotekų savaitės renginiuose ir akcijose, kvietė skaitytojus aplankyti bibliotekos foje eksponuojamą Tarptautinę ekslibrisų parodą „M. K. Oginskis – 250“ iš Šiaulių apskrities P. Višinskio bibliotekos.

Parodoje įprasmintas ne tik LDK politiko ir kompozitoriaus M. K. Oginskio jubiliejus, bet ir asmenybės bei institucijos, kurios vienokiu ar kitokiu būdu populiarina M. K. Oginskio veiklą ir jo palikimą.

Tradičiškai bibliotekoje vyko  akcijos „Paskirk savo bibliotekai 2%“, „Atlaidumo savaitė skaitytojams“ – kai už pavėluotas grąžinti laiku knygas neimami delspinigiai. Vyko akcija „Skaitykime knygas el. knygų skaityklėje“ - skaitytojai buvo skatinami rinktis ne tik popierines knygas, bet skaityti ir el. skaityklėje, išsirenkant el. knygas iš www.ibiblioteka.lt. Visgi dauguma skaitytojų mieliau renkasi knygas iš bibliotekos lentynų.

Skaitytojai bibliotekų savaitės metu vieną dieną buvo vaišinami kava, nes vyko akcija „Knyga su kava“. Kavos kvapas kvietė bibliotekoje užtrukti truputį ilgiau, labiau susipažinti su siūlomomos knygomis, su naujienomis, pabendrauti su kitais skaitytojais.

tuesibiblioteka