Nacionalinė bibliotekų savaitė Vaikų literatūros skyriuje baigėsi „Draugų švente“

2017 05 02

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje Nacionalinės Lietuvos bibliotekos savaitės renginius užbaigė jau tradicija tapusi „Draugų šventė“. Gražų balandžio 28 d. rytmetį bibliotekoje šurmuliavo mažieji bibliotekos bičiuliai iš aplinkinių lopšelių-darželių.

Padėkos žodį susirinkusiems tarė skyriaus vedėja R. Matulevičiūtė, kuri pasidžiaugė didžiuliu būriu draugų ir pasveikimo visus su 17-ąja Nacionaline Lietuvos bibliotekų savaite. Logopedinio lopšelio-darželio auklėtoja M. Jackūnienė „Draugų šventei“ paruošė vaizdinį pasakojimą apie kitokią Raudonkepuraitės kelionę. Mažieji kartu su istorijos veikėjais turėjo įveikti įvairiausias užduotėles ir padėti Raudonkepurei iškepti bandeles. Vykdydami šias užduotis pirmieji savo programėlę parodė lopšelio-darželio „Kūlverstukas“ ugdytiniai, suvaidindami lietuvių liaudies sakmę „Kodėl saulė šviečia dieną, o mėnulis – naktį“. Į pagalbą Raudonkepurei atskubėjo ir lopšelio-darželio „Voveraitė“ vaikučiai su „Virėjų daina“.

Smagi buvo Logopedinės mokyklos Ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Žuvyčių“ grupės dainelė „Saulytė“. Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ „Boružėlės“ grupės vaikučiai parodė gražų spektaklį pagal D. Bisset pasaką „Raudona kepuraitė“. Logopedinio lopšelio-darželio ugdytiniai atlikto muzikos vadovės J. Monstavičienės sukurtą dainelę „Žalia dainelė“, kuri galiausiai padėjo Raudonkepurei įveikti paskutinę užduotėlę, po kurios visi bibliotekoje susirinkę vaikai, smagiai vaidindami, minkė tešlą ir kepė gardžias bandeles.

Gražu buvo žiūrėti, kaip savo linksmomis dainelėmis, vaidinimais ir kitais pasirodymais vaikai džiugino vieni kitus. Dėkojame visiems kūrybiškiems, smagiems ir išmaniems bibliotekos bičiuliams už nuostabią „Draugų šventę“.

tuesibiblioteka