Vaikų literatūros skyriuje rytmetis „Valandėlė su knyga“

2017 04 28

Įpusėjus Nacionalinei bibliotekų savaitei į Vaikų literatūros skyrių rinkosi Logopedinio lopšelio darželio „Kačiukų“ grupės vaikučiai kartu su auklėtojomis Lilijana Rimkiene ir Vaida Jančenkoviene. Bibliotekoje mažylius pasitiko Meškutė Lepeškutė, kuri vaikučiams papasakojo kas yra biblioteka ir kokias knygeles čia galima rasti.

Vaikai Meškutei Lepeškutei noriai vardijo savo mėgstamiausių knygelių pavadinimus, sakė kokius pasakų veikėjus labiausiai myli.

Vėliau mažieji bibliotekos lankytojai klausėsi Evelinos Daciūtės parašyto pasakojimo apie meškučius „Svajonių sodas“. Sužinoję, kad meškučiui Rudolfui patinka auginti ne gėles, o svajones, vaikai ir patys drąsiai sakė apie ką jie svajoja. Išgirdę įdomią istoriją, padiskutavę, mažyliai  bibliotekoje dar ilgai apžiūrinėjo gražiausias vaikiškas knygeles, žaidė žaidimus.

Atsisveikindama Meškutė Lepeškutė palinkėjo vaikams nepamiršti kuo daugiau skaityti ir svajoti.

Renginį aprašė Gintana Sutkutė- Sorakienė

tuesibiblioteka