Spektaklis „Veršelis Treigelis“ „Aido“ filiale

2017 04 26

Balandžio 26 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale šurmuliavo jaunieji artistai iš „Romuvos“ progimnazijos dramos studijos „Svajokliai“, vadovaujami mokytojos R. Malčienės. Spektaklį „Veršelis Treigelis“ dovanojo Specialiojo ugdymo centro ugdytiniams.

Šių susitikimų neįgalūs vaikai labai laukia. Spektaklis buvo apie veršelį Treigelį, kuris statėsi namą, ruošėsi žiemai. Katinas, šernas, lapė, kiškiai ir vilkas nesutiko prisijungti prie trobelės statymo. Atėjus žiemai visi prisiminė veršelį. Žvėreliai prašėsi įleidžiami į vidų. Nugalėjo gerumas, draugystė.

Žiūrovai šiltai ir nuoširdžiai sutiko jaunuosius aktorius. O kiek buvo emocijų ir juoko. Bibliotekoje vykęs spektaklis tarsi suvienijo ir negalią turinčius, ir sveikus vaikus. Tai padeda mažinti neįgaliųjų socialinę atskirtį, tenkinti jų kultūrinius poreikius. Po spektaklio Specialiojo ugdymo centro auklėtiniai „pasimatavo“ veršelio namelį. Visi išsiskirstė pasisėmę saujelę gerumo.

tuesibiblioteka