Knygų skulptūrų pristatymas „Šaltinėlyje“

2017 04 26

Balandžio 24-ąją, prasidėjus Nacionalinei bibliotekų savaitei, Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale pristatyta originali Šiaulių savivaldybės dienos socialinės globos centro „Goda“ lankytojų kūrybinių darbų paroda „Transformacijos“.

Pasirodo, kad knygas galima ne tik skaityti, bet ir panaudoti kūrybiškesniais tikslais. Iš pasenusių, makulatūra tapusių knygų puslapių, naudojant origami lankstymo  elementus bei klijavimą,  sukurtos neįtikėtinos erdvinės konstrukcijos-skulptūros. Kiekviena skulptūra padaryta iš vienos  knygos, ją tobulinant elementais iš kitų knygų, žurnalų, panaudojant kitas medžiagas.

Pristatant parodą, kūrybinių darbų autoriai skaitė kiekvienai skulptūrai skirtas eiles, o parodos idėjos autorė - centro socialinė darbuotoja Akvilė Daukšienė pasidžiaugė autorių kūrybiškumu, savitu darbų stiliumi bei originalumu.

Paroda veiks iki gegužės 7 dienos. Kviečiame aplankyti.

tuesibiblioteka