Beatos Radavičiūtės pirmosios autorinės parodos „Atvaizdai“ pristatymas

2017 04 19

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje balandžio 19 d. įvyko Gegužių progimnazijos šeštos klasės mokinės Beatos Radavičiūtės pirmosios autorinės parodos „Atvaizdai“ pristatymas.

Į parodos pristatymą susirinko Beatos Radavičiūtės klasės draugai, atėjo pasveikinti Gegužių progimnazijos Dailės skyriaus moksleiviai kartu su direktorės pavaduotoja ugdymui Lina Lušiene. Gražius žodžius tarė studijos „Paletė“ vadovė Regina Rudienė, kuri džiaugiasi, kad mergaitė Meno sodo studiją „Paletė“ pradėjo lankyti pirmoje klasėje ir šis atėjimas į šią studiją nebuvo trumpalaikis.

Bibliotekoje mokinės eksponuojami kūriniai yra puikus pavyzdys kaip auga jaunieji menininkai, kaip keičiasi jų mąstymas, kūrybiniai įgūdžiai. Džiugu, kad jaunoji autorė savo darbuose sugeba išlaikyti savo stilių, laisvą potėpį. Jos darbuose daug šiltų spalvų, kai kurie darbai apjungti į ciklus. Kiekvienas Beatos nutapytas darbas parodos lankytojų buvo vertinamas labai šiltai ir pozityviai.

Kūrinių autorė sako, kad tapymas jai padeda atsipalaiduoti po pamokų ir tai jos mėgstamiausias užsiėmimas. Norisi tikėti, kad jaunoji menininkė ir ateityje nenustos augti kūrybos srityje, o pirmoji autorės paroda bus lyg startas kitoms.

Paroda bibliotekoje bus eksponuojama iki gegužės 5 d. Kviečiame apsilankyti.