Pristatytas socialinis edukacinis žaidimas „Iššūkis“

2017 04 13

Balandžio 11 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale bibliotekos darbuotojams ir mokyklų bibliotekininkams pristatytas Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos inicijuotas ir atnaujintas socialinis edukacinis žaidimas „Iššūkis“.

Žaidimas atnaujintas 2016 m. įgyvendinant plėtros projektą „Socialinio edukacinio žaidimo „Iššūkis" atnaujinimas ir plėtra Lietuvos savivaldybių bibliotekose", kurį rėmė LR Kultūros ministerijos Bibliotekų plėtros programa.

Pristatyme dalyvavo Šiaulių „Romuvos“, Jovaro, „Rasos“, Ragainės ir Medelyno progimnazijų atstovės. Kalbėta apie techninius žaidimo atnaujinimus, patobulinimus ir pakeitimus. Pristatytas žaidimo tikslas ir uždaviniai, koncepcija ir sandara. „Iššūkio“ tikslas - sustiprinti mokinių nesimokymo ir prasto pamokų lankymo prevenciją, skatinti interesą ir didinti motyvaciją mokytis. Žaidimas skirtas 5-7 klasių moksleiviams ir susietas su bendrojo lavinimo mokyklos programas. Žaidimo pristatymą galima peržiūrėti čia.

logo isukio