Šv. Velykoms artėjant

2017 04 13

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje tvyro velykinė nuotaika. Bibliotekos abonemente veikia Specialiojo ugdymo centro mokytojų Danutės Barkauskienės ir Irenos Čirbienės velykinių dekoracijų paroda, bibliotekos foje puošia ŠPRC technologijų skyriaus 9–10 kl. mokinių piešti Velykiniai margučiai – mok. Loreta Vernienė. Antradienio ir trečiadienio popietę bibliotekoje vyko edukaciniai užsiėmimai „Kiaušinių dažymas vašku“.

Bibliotekos darbuotoja L. Šileikienė mokė bibliotekos lankytojas ir darbuotojas kiaušinių marginimo vašku. Moterys džiaugėsi įgytomis žiniomis ir pačiu procesu, nes visa tai tarsi meditacija. Nudažytus vašku kiaušinius mirkėme natūraliuose dažuose, kuriuos paruošė L. Šileikienės mama.

Po to namuose virėme svogūnų lukštų tirpale.

Linksmų šv. Velykų ir gražių margučių!