Netradicinė pamoka Bibliografijos-informacijos skyriuje

2017 04 11

Balandžio 7 d. Šiaulių miesto savivaldybės Bibliografijos-informacijos skyriuje apsilankė Dainų progimnazijos aštuntokai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos Ingos Valeikienės. Čia jiems buvo surengta netradicinė pamoka, kurios metu moksleiviai susipažino su bibliotekos veikla ir jos teikiamomis paslaugomis. Daugiausia dėmesio buvo skirta supažindinimui su el. paslaugomis.

Bibliotekos darbuotoja Eglė Tarasevičienė pamokė, kaip susirasti norimą knygą, naudojantis el. katalogu, pristatė bibliotekos interneto svetainę bei prenumeruojamas Lietuvos ir užsienio duomenų bazes. Mokinių susidomėjimo sulaukė bibliotekos interneto svetainėje patalpintas interaktyvus žaidimas „Pažink Šiaulius“. Apsilankymo metu mokiniai apžiūrėjo šiuo metu bibliotekoje eksponuojamą parodą „Pertraukų kalba“, skirtą Lietuvių kalbos kultūros metams.

Bibliotekos darbuotojos kvietė moksleivius dažniau lankytis bibliotekoje ir naudotis teikiamomis paslaugomis.