Kūrybinės origami dirbtuvėlės

2017 04 11

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale tęsiasi Šiaulių miesto savivaldybės iš dalies finansuojamo projekto „Keliaujantis lagaminas: 3x5“ veiklos – knygų lagaminai keliauja po projekte dalyvaujančias švietimo įstaigas, o darželinukai noriai susipažįsta su knygelėmis.

Ikimokyklinio ugdymo pedagogai pastebi, kad pagal vaikų amžių parinkti literatūros kūriniai skatina skaitymo poreikį, pažadina dalijimosi knygomis jausmą, įtraukia šeimos narius į knygų skaitymą, o kultūrinė edukacija bibliotekoje skatina ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus tapti sąmoningais ir savarankiškais skaitytojais.

Projekto metu vaikai bus kviečiami susipažinti ir su stalo teatro kūrimu bei dekoracijomis, todėl visą savaitę „Šaltinėlio“ bibliotekoje vyko kūrybinės origami dirbtuvėlės. Neįprastu būdu pasigaminti stalo teatro dekoracijų mokė bibliotekos vyr. bibliotekininkė kultūrinei-edukacinei veiklai Agnė Kemzūraitė. Darželinukai ne tik susipažino su lankstymo iš popieriaus menu, bet ir patys išmoko pasigaminti būsimus spektakliukų personažus: lapę ir žuvį.

iqqr5b16