Popietė „Tu esi biblioteka“ Lieporių filiale

2017 04 11

„Rasos“ progimnazijos pirmų klasių mokiniai rinkosi į popietę „Tu esi biblioteka“ Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale. Mažiesiems būsimiems skaitytojams, apsilankiusiems pirmą kartą knygų šventovėje, buvo įdomu viskas - koks turi būti bibliotekininkas, kokių charakterio bruožų jis turi turėti, kaip turi bendrauti su skaitytojais.

Visi bendrai prisiminėme, kokį kelią turi nueiti knyga, kol patenka į knygynus ir bibliotekas. Vaikai mielai vartė įvairias žaidimines, lavinamąsias knygeles. Moksleivių laukė ir praktinė užduotis. Reikėjo rasti knygą lentynoje, taisyklingai ją grąžinti į vietą. Būsimieji skaitytojai sužinojo, kodėl jos lentynose sudėtos abėcėlės seka.

Susitikimo pabaigoje pirmokai įsigijo skaitytojo bilietą ir rinkosi sau patinkančią knygelę. Pirmokai pažadėjo bibliotekoje lankytis dažniau ir mielai priėmė pasiūlymą dalyvauti kituose renginiuose.

Paruošė Gražina Gontienė