Vaikų kūrybinių darbų parodos „Margučių spalvos“ pristatymas „Aido“ filiale

2017 04 07

Kaip smagu, kai už lango pavasaris. Saulutė vis dažniau iš po debesies nusišypso. Su pavasariu beldžiasi pati gražiausia šventė – Velykos. O kokios Velykos be margut margutėlių margučių. Margutis – Velykų simbolis. Trykštanti gaiviomis pavasario spalvomis, spinduliuojanti gerą nuotaiką, užkrečianti pavasario ir Velykų laukimu Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale eksponuojama vaikų kūrybinių darbų paroda „Margučių spalvos“.

Įvairiaspalvius, nuostabius ir įmantrius margučius kūrė Dainų progimnazijos pradinės klasės moksleiviai, l/d „Berželis“ ugdytiniai, „Romuvos“ progimnazijos 2a klasės mokiniai. Daugiau kaip 160 margučių buvo pagaminta įvairiomis technikomis – piešti, karpyti, iš siūlų, aplikuoti, kiaušiniai iš papje mašė ir kt.

Balandžio 7 dieną linksmai nusiteikę Dainų progimnazijos 2e klasės mokiniai (mokytoja N. Vėlienė) rinkosi į biblioteką. Pasipuošę kiškučių ausytėmis mažieji atidarė parodą bibliotekoms lankytojams. Vaikai dainavo daineles, deklamavo eilėraštukus apie pavasarį ir Velykas, apžiūrėjo savo ir draugų darbus. Dėkojame visiems parodos dalyviams už išmonę, kūrybą, aktyvų dalyvavimą. Smagaus Velykų švenčių laukimo ir gerų atostogų vaikams.

Pasidžiaugti išradingais ir spalvingais vaikų darbeliais kviečiame iki balandžio 30 dienos.