Rėkyvos bibliotekoje sveikas rytmetis „Sveikatos ABC“

2017 04 06

Balandžio 6 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filiale (Energetikų g. 7) Šiaulių l/d „Bangelė“ „Saulutės“ grupės ugdytinių laukė įdomus laikas bibliotekoje. Būsimi bibliotekos skaitytojai susipažino su bibliotekoje esančia tvarka, apžiūrėjo pilnas knygų lentynas, sužinojo ką dirba bibliotekininkas.

Grupės auklėtoja Toma Cedronienė papasakojo apie knygos puslapių numeraciją, autorius, antraštes ir apie slaptą raštą, kuris buvo kadaise naudojamas, norint perduoti žinią. Auklėtoja bandymo metu ant popieriaus užrašė žodį, vietoj rašalo naudojo pieną, o popieriui išdžiuvus, žvakės pagalba išryškėjo užrašas.

Po įdomaus bandymo vaikams, buvo rodomas animacinis filmukas apie zuikelį, kuris nenorėjo valgyti. Tuomet visi pasikartojo sveikos mitybos principus, kaip svarbu valgyti vaisius ir daržoves, nepamiršti gerti vandens, o svarbiausia daug judėti ir mankštintis. Užbaigiant šį gražų rytmetį, vaikai lauke pajudėjo ir įvykdė estafetę.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija