Susitikimas su policijos pareigūnais ir bičiuliu Amsiu „Aido“ filiale

2017 04 05

Balandžio 6-oji Lietuvoje minima kaip saugaus eismo diena. Tai puiki proga kalbėti apie svarbiausius saugaus eismo principus. Vaikams žinoti saugaus eismo taisykles yra ypač svarbu. Ta proga Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale vyko susitikimas su policijos pareigūnais ir šuniuku Amsiumi.

Į popietę „Su Amsiu būk saugus kelyje“ atvyko Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato Bendruomenės pareigūnai Danutė Jakubkienė ir Donatas Verkys. Susitikti su šuniuku Amsiu atvyko Dainų progimnazijos 3c ir 2e klasės mokiniai su savo mokytojomis S. Jusiuviene ir N. Vėliene. Pareigūnai su vaikais kalbėjosi apie saugų elgesį kelyje, kur ir kaip galima pereiti gatvę, kaip elgtis autobuse ir iš jo išlipus, kaip saugiai važiuoti dviračiu. Svečiai suteikė žinių ir apie atšvaitų svarbą, pademonstravo, kaip juos tinkamai segėti.

Pareigūnai vaikams aiškino, jog gatvėje ir kelyje svarbiausia neskubėti, ragino juos būti atsakingais ir drausmingais. Vaikai turėjo progą susitikti ir su policijos bičiuliu Amsiu. Visiems buvo džiugu su juo susipažinti, paspausti jam leteną, paglostyti ir nusifotografuoti. Renginio metu buvo demonstruojami filmukai apie saugų eismą. Tai smagus edukacinis pasibuvimas su pareigūnais ir Amsiu. Biblioteka gavo dovanų suvenyrinį šuniuką Amsių ir spalvinimo knygeles. Svečiai palinkėjo vaikams visada būti saugiems