Vaikų literatūros skyriuje vyko renginys „Ką žinai apie krepšinį“

2017 04 05

2017-uosius Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Sporto metais, todėl Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje buvo surengta popietė „Ką žinai apie krepšinį“. Renginio metu buvo kalbėta apie krepšinį kaip vieną populiariausių sporto šakų Lietuvoje.

Šią popietę Vaikų literatūros skyriuje svečiavosi BBL bronzos medalio bei LKL triskart bronzos medalių laimėtojas, buvęs Šiaulių „Šiauliai“ krepšinio klubo krepšininkas Šarūnas Vėlius. Į susitikimą atėjusiems Gegužių progimnazijos antrokams su mokytoja Ligita Norviliene krepšininkas papasakojo apie savo sportinius pasiekimus bei šio Lietuvoje populiaraus sporto subtilybes. Vaikai galėjo pasimatuoti Šarūno Vėliaus atsineštus krepšinio marškinėlius. Mokiniams buvo labai smagu palyginti savo ir krepšininko sportinės avalynės dydį. Nuoširdžiai diskutuodami, klausinėdami, antrokėliai daug sužinojo apie krepšinio sportą Lietuvoje. 

Renginio metu mokiniai stebėjo vaizdinę medžiagą apie garbingą Lietuvos krepšinio istoriją. Popietėje buvo prisiminta, kad šiemet sukanka 80 metų, kai Lietuvos krepšininkai Europos čempionate Rygoje laimėjo pirmuosius aukso medalius.

Vėliau antrokėliai, pasiskirstę į dvi komandas ir išsirinkę kapitonus, rungtyniavo sportinėje viktorinoje. Viktorinai pasibaigus, mokinukai iš svečio sužinojo, kad rungtyniaujant labai svarbu ne tik laimėti, bet mokėti ir pralaimėti, o svarbiausia draugiškai elgtis su varžovais. Renginys baigėsi smagia fotosesija.

 

Renginį aprašė Gintana Sutkutė-Sorakienė

GALERIJA