Vaikų literatūros skyriuje rašytojas D. Šukys ir jo „Blynų slibinas“

2017 04 04

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje balandžio 4 d. rytmetį svečiavosi rašytojas ir dailininkas Dainius Šukys. Į susitikimą su rašytoju susirinko Gegužių progimnazijos 3c klasės moksleiviai, lydimi mokytojos L. Varnavičienės. Dainius Šukys mokiniams pristatė savo naujausią knygą „Blynų slibinas“.

Rodydamas savo iliustruotą knygelę, bendraudamas su vaikais, rašytojas pasakojo smagią istoriją nutikusią vienoje karalystėje. Vaikai su dideliu susidomėjimu klausėsi įdomaus pasakojimo ir juokėsi iš knygelės veikėjų.

Vėliau mokinių laukė kūrybinė užduotis - pagal dailininko kurtą eskizą pagaminti katiną. Bendradarbiaudami ir pasitardami su rašytoju, mokiniai karpė, klijavo, piešė ir spalvino. Vaikų pagaminti katinėliai buvo skirtingi ir vienas už kitą gražesni. Mokiniai gavo užduotį - namuose sukurti savo katinėlio istoriją. Už gražiausią ir įdomiausią katinėlio istoriją vaikų laukė ir dovanėlės - didžiulis, dvipusis pamokų tvarkaraštis su knygelių personažais.

Susitikimas su rašytoju-dailininku vaikučiams labai patiko, suteikė daug džiugių emocijų ir įsimintinų akimirkų.

GALERIJA