Interneto savaitė Bibliografijos-informacijos skyriuje

2017 04 03

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyrius prisijungė prie kovo 27-balandžio 2 d. vykusios akcijos „Interneto savaitė 2017“. Šios akcijos metu buvo vykdomi kompiuterinio raštingumo mokymai pažengusiems vartotojams. Mokymus vedė Bibliografijos-informacijos skyriaus darbuotoja Eglė Tarasevičienė.

Kursų dalyviai išsamiau susipažino su nauja Windows 10 operacine sistema, socialiniais tinklais (facebook, youtube), internetinės bankininkystės paslaugomis, išbandė planšetinius kompiuterius bei mokėsi perkelti nuotraukas iš planšetinių kompiuterių į stacionarius kompiuterius. Kalbant apie socialinius tinklus, kursų dalyviai buvo perspėti, kad būtų atsargūs, skelbdami savo asmeninę informaciją. Pristatyti internetinės bankininkystės paslaugas į biblioteką jau ne pirmą kartą atvyksta AB „Swedbank“ atstovas Mantas Šaltis.

Baigiantis „Interneto savaitės“ mokymams kursų dalyviai dėkojo už įgytas žinias ir akcentavo jų naudą.