Susitikimas su AB „Swedbank“ atstovu

2017 03 28

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriuje įsibėgėjo asociacijos „Langas į ateitį“ inicijuotos „Interneto savaitės 2017“ užsiėmimai. Šią savaitę, kovo 27-31 dienomis, vykdomi kompiuterinio-informacinio raštingumo mokymai pažengusiems vartotojams.

Kovo 28 d. buvo surengtas susitikimas su AB „Swedbank“ pardavimų vadybininku Mantu Šalčiumi, kuris bibliotekos lankytojams pristatė internetinės bankininkystės paslaugas. Jis akcentavo internetinės bankininkystės privalumus. Šiais laikais, kuomet dažnas naudojasi įvairiomis išmaniosiomis technologijomis ir internetas yra lengvai pasiekiamas, pasinaudoti interneto banko paslaugomis galima bet kada ir esant bet kurioje vietoje. Svečias papasakojo apie internetu atliekamų piniginių operacijų patikimumą ir saugumą. Įvykus kokiam nors nesklandumui, klientas visada gali kreiptis į banką ir susidariusi situacija būna išsprendžiama. Tačiau taip pat jis įspėjo, kad žmonės ir patys būtų budrūs ir saugotų savo el. bankininkystės duomenis. Buvo vaizdžiai pademonstruoti prisijungimo prie el. bankininkystės etapai, paaiškinta, kaip naudotis siūlomomis paslaugomis. Susitikimo dalyviai pateikė banko darbuotojui įvairių klausimų: apie banko siūlomo Senjorų plano tarifus, naujų bekontakčių kortelių naudojimą, draudimo paslaugas ir kt.

Šis susitikimas buvo tikrai naudingas, nes buvo surengtas atsižvelgiant į viešos interneto prieigos lankytojų poreikius ir pageidavimus.