Pavasaris budina „Šaltinėlio“ biblioteką

2017 03 27

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale nuo kovo 20 d. veikia Šiaulių miesto pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų paroda „Žemė bunda". Parodoje eksponuojami Salduvės, „Juventos", Ragainės, V. Kudirkos progimnazijų, Jėzuitų mokyklos, „Saulės" pradinės mokyklos bei Šiaulių moksleivių namų mokinių įvairiomis dailės technikomis atlikti kūrybiniai darbai.

Kiekvienos mokyklos mokiniai pavasarį „budina“ skirtingai: tradicine guašo technika tapo žalią atbudusią aplinką, spalvotais pieštukais, spalvoto popieriaus aplikacijomis ar lankstiniais - pirmuosius prasiskleidusius pavasario žiedus. Parodoje taip pat ir iš siūlų pagaminti maži kiškiai, akmenukai ištapyti pavasariškomis spalvomis bei tikras augalėlis pasodintas stiklo indelyje.

Biblioteka, papuošta tokia gražia paroda, laukia tikro pavasario.

Paroda veiks iki balandžio 20 dienos.