Į „Aido“ filialą atskrido pavasariniai paukšteliai

2017 03 23

Štai ir pasibeldė pavasaris į duris. Saulutė kasdien pakyla vis aukščiau ir aukščiau. Sulaukėme pavasario, pirmųjų žiedų ir pirmų parskridusių paukštelių. Kad nuotaikingai pasitiktume pavasarį ir sugrįžtančius paukštelius, pasveikintume atbundančią gamtą – Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale surengta darbelių paroda „Linksmi paukšteliai pavasarį žadina“.

Džiugiomis nuotaikomis šilumos ir grįžtančių giesmininkų laukia „Romuvos“ progimnazijos 2a, 3a, 3b ir 3c klasių mokiniai. Pavasaris alsuoja vaikų kūrybiniuose darbeliuose. Vaikai kūrė mylimiausią ir gražiausią paukštelį, o gal kai kuriems labiausiai įsimintiną. Kiekvienas darbelis dvelkia šiluma ir meile mūsų paukšteliams. Paroda papuošė biblioteką ir džiugina visus lankytojus pavasariškomis spalvomis. Su paukštelių čiulbėjimu ir pavasario saulutės spinduliais į biblioteką atkeliavo pavasaris.

Paroda veiks iki balandžio 14 dienos.