„Gyvenkime saugiai ir be patyčių!“ - Ringuvos centro ugdytinių moto Lieporių bibliotekoje

2017 03 22

Minėdami savaitę be patyčių, Ringuvos specialiosios mokyklos moksleivai susirinko į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filiale vykusį rytmetį apie saugų ir draugišką internetą.

Į klausimą, kaip dažniausiai naudoja internetą, vaikai atsakė, kad dažniausiai tai būna facebook'as ir žaidimai. Tarp žaidžiamų žaidimų, deja, paminėtas ir „mėlynasis banginis“. Moksleiviai patys įvardinę supratę stipriasias ir silpnasias interneto puses, filmukų pagalba dar kartą išgyveno galimas situacijas, naudojant internetą.

Susitikimo metu mokėmės atpažinti telefoninius sukčius, kalbėjome apie socialinius tinklus, kaip draugauti neįžeidžiant kitų. Dar kartą prisiminta, kaip reikėtų kurti slaptažodžius. Moksleiviai internetines žinias įsivertino atsakydami į testo klausimus.