Darželinukai susipažino su Lieporių biblioteka

2017 03 22

Susipažinti su Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialu, apžiūrėti veikiančias parodas, pasiklausyti pasakojimo apie knygeles atvyko Šiaulių l/d „Pasaka“ „Zuikučių“ ir „Rudnosiukų“ grupių ugdytiniai, lydimi auklėtojų.

Mažiesiems būsimiems skaitytojams, kuriems tik treji metukai, viskas buvo įdomu bibliotekoje – ir kur knygelės gyvena, kokios jos ir kuo skiriasi, ir, apskritai, kaip jos atsiranda. Vaikučiams labai patiko knygelės su įvairiomis užduotėlėmis – visi mielai skaičiavo obuoliukus („Kiškutis Mikutis mokosi skaičiuoti“), spėliojo, kuris gyvūnas storesnis, plonesnis („Kiškutis Mikutis mokosi pastabumo“), spėliojo įvairius gyvūnėlių garsus (L. Žutautė „Kakė Makė groja dūdele“) ir kt. Susitikimo pabaigoje iš paveikslėlių patys bandė sudėlioti savo „knygelę“. Atsisveikinome iki kito karto.

Paruošė Gražina Gontienė