Kitoks pasaulis Lieporių bibliotekoje

2017 03 20

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Lieporių filialo bičiuliai ir lankytojai buvo pakviesti pokalbiui su Šiaulių universiteto Lie­tu­vių kal­bo­ty­ros, li­te­ra­tū­ros ir ko­mu­ni­ka­ci­jos ka­ted­ros do­cen­te, Baltų centro vadove Regina Kvašyte. Aptarta jos surengta fotografijų paroda „Kitoks pasaulis", pasakojanti, koks gali būti įdomus pasaulis po kojomis.

R. Kvašytė kelionėse yra subtiliai nufotografavusi ne vieną dešimtį pramoninio dizaino -van­den­tie­kio ar ka­na­li­za­ci­jos šu­li­nių dang­čių. Įdomi ir netikėta yra jos surinkta kolekcija. ­Žinoma mokslininkė pristatė įdomiausius Baltų centro veiklos įvykius, dovanojo bibliotekai latviškų leidinių. Paminėta prieš penkerius metus pasirodžiusi R. Kvašytės mokslinė monografija „Tarp Lietuvos ir Latvijos: lingvistinės paralelės“. Parodą aptarė žinomas šiaulietis Z. Sabalys ir literatė A. Liepienė.

Šis susitikimas - vienas iš pirmųjų renginių, skirtų Baltų centro 15-mečiui.