Edukacija „Kuriu superherojų"

2017 03 20

Kovo 16 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialo komiksų skaityklėlės aplinkoje, panaudojant bibliotekoje esančias technologijas, skatinta Šiaulių „Juventos“ progimnazijos pradinukus kurti, svajoti ir pažaisti PaperOne: Paint Draw Sketchbook Android programa.

Bibliotekos darbuotoja Ligita Laurinskytė pakvietė mažuosius lankytojus prisiminti perskaitytų knygų herojus, jiems suteikti papildomų galių ir sukurti savo superherojų. Dar 2016-aisiais mažieji bibliotekos komiksų skaityklėlės lankytojai išsamiai susipažino su komiksų personažais, kurių dauguma – pasaulio gelbėtojai. Todėl neatsitiktinai Domo nupieštas Liūtas Karalius moka skraidyti, o Eglės Katinėlis Juodis turi magišką žvilgsnį. Juk vaikų vaizduotė yra unikalus pasaulis, kuris gana dažnai yra sukurtas ir įkvėptas perskaitytų knygų.