Istorinių komiksų kūrimo dirbtuvės su Tomu Andrijausku

2017 03 13

Kovo 10 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Saulės“ filiale įkurtame Komiksų centre vyko istorinių komiksų kūrimo dirbtuvės su videomeno kūrėju, menininku Tomu Andrijausku. Komiksų centre dėjosi stebuklai - komiksai žengė vieną žingsnį toliau ir tapo animacija.

Panaudojant vaizduotę ir Komiksų centre esančias technologijas, vaikai kūrė įvairius personažus, kurie siuntė šilčiausius linkėjimus Lietuvai. Tai buvo atliekama naudojant 2 kardų animaciją, kurios pagalba nupieštos saulytės pradėjo spindėti ir mojuoti velevėlėmis, šuniukai vizgino uodegas.

Užsiėmimo metu ne tik susipažinta su animacijos kūrimo pagrindais ir jų sąsajomis su komiksais, bet kalbėta ir apie Kovo 11-osios svarbą Lietuvai ir kiekvienam piliečiui. Vaikai dalijosi savo mintimis ir linkėjimais gimtajai šaliai.

Kūrybinės dirbtuvės organizuotos įgyvendinant Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos iš dalies finansuojamą projektą „24/3: spalvotos laisvės dienos“, skirtą paminėti Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai.

logootipai

GALERIJA