Lietuvos trispalvės vėjo malūnėlių gamyba „Spindulio“ bibliotekoje

2017 03 10

Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai vykdant Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos iš dalies finansuojamą projektą „24/3: spalvotos laisvės dienos“, skirtą paminėti Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai, „Spindulio“ filiale buvo organizuojami edukaciniai užsiėmimai vaikams „Laisvės vėjas“. 

Kovo 9–10 dienomis bibliotekoje lankėsi Šiaulių l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Bildukai“ (auklėtoja Asta Urbonė) ir Vinco Kudirkos progimnazijos 1b klasės mokiniai (mokytoja Vaida Milčinauskienė). Prieš pradedant kūrybines veiklas, bibliotekos darbuotoja papasakojo vaikams apie Kovo 11-osios reikšmę ir svarbą mūsų tautai, pristatė bibliotekoje vykdomą projektą „24/3: spalvotos laisvės dienos“. Mažieji drąsiausi renginio dalyviai visiems susirinkusiems padeklamavo gražius, patriotiškus eilėraščius apie Tėvynę. 

Edukacinių veiklų metu vaikai, padedami bibliotekos darbuotojų, pagamino daug Lietuvos trispalvės vėjo malūnėlių, kurie simbolizuoja mūsų meilę savo šaliai. Mažieji užsiėmimo dalyviai liko labai patenkinti prasmingai paminėję Lietuvos gimtadienį, o kartu susipažinę ir su nauja veikla – vėjo malūnėlių gamyba. O „Spindulio“ biblioteka, minėdama svarbią mūsų valstybės šventę, pasipuošė daugybe trispalvių vėjo malūnėlių.

logootipai

GALERIJA