Rėkyvos bibliotekoje edukacinė popietė „Tautinis atvirukas“

2017 03 09

Šiaulių miesto savivaldybės viešajai bibliotekai vykdant Lietuvos kultūros tarybos ir Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos iš dalies finansuojamą projektą „24/3: spalvotos laisvės dienos“, skirtą paminėti Vasario 16-ajai ir Kovo 11-ajai, Rėkyvos filiale buvo organizuojamas edukacinis užsiėmimas vaikams „Tautinis atvirukas“.

Šioje popietėje dalyvavo Šiaulių Rėkyvos progimnazijos socialinių lavinimo būrelio „Ką – tarsis“ vaikai su būrelio vadove Alma Girdvainiene.

Lietuvą simbolizuojančios trispalvės spalvos puikiai žinomos ir jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams. Tad artėjant Kovo 11-osios minėjimui, vaikai, gaminant atvirukus Lietuvai, sudėjo gražiausius linkėjimus ir šilčiausius sveikinimus.

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialo informacija

logootipai