Paroda „Aukštojo ir profesinio mokymo studijos Šiaulių mieste“

2017 03 07

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Bibliografijos-informacijos skyriaus Profesinio informavimo taške (Aido g. 27) veikia paroda „Aukštojo ir profesinio mokymo studijos Šiaulių mieste“. Tai paroda, kurią biblioteka, bendradarbiaudama su aukštojo ir profesinio mokymo įstaigomis, ruošia kiekvienais metais.

Kviečiame į parodą ateiti Šiaulių miesto moksleivius, besiruošiančius studijuoti ir studentus, kurie planuoja tęsti studijas aukštesnėje pakopoje. Parodoje lankytojų dėmesio laukia Šiaulių universiteto, Šiaulių profesinio rengimo centro, Šiaulių valstybinės kolegijos ir Lietuvos verslo kolegijos naujausia dalomoji medžiaga. Iškilus klausimams, bibliotekos darbuotojos mielai padės susirasti reikiamos informacijos internete, suteiks konsultaciją rūpimais klausimais dėl studijų.

Dalomosios medžiagos bibliotekos Profesinio informavimo taške galima rasti ištisus metus.