Lieporių bibliotekoje svečiavosi  Šv. Valentinas

2017 02 15
 Šv. Valentino dienos belaukiant mažieji Lieporių bibliotekos mobilios komiksų skaityklos lankytojai turėjo galimybę tapti mažomis žvaigždėmis – kūrė komiksus-atvirukus iš savo pačių nuotraukų. Visi dalyviai – aplinkinių kiemų vaikai, ištikimiausi bibliotekos draugai: Eimantas, Aurimas, Adrian, Domantas Š., Domantas A., Gabrielė, Danielė, Titas, Rokas ir mažoji Meida. Pirmiausia gimė idėjos, po to vyko kūrybiškiausia bei linksmiausia dalis – vaidyba prieš fotoaparato objektyvą. Nuotraukos buvo apdorotos ArtRage bei ComicLife3 programų pagalba. Taip gimė spalvingi, papuošti charizmatiškų šypsenų ir žaismingi parodos „Svečiuose Šv. Valentinas“ komiksai-atvirukai, kurie buvo eksponuojami nuo vasario 13 d., o vasario 14 d. buvo išdalinti mažiesiems autoriams. Pokalbis apie Šv. Valentino dienos ištakas suteikė ypatingos nuotaikos, o saldžios dovanėlės – džiaugsmo. Didžiulio azarto įkvėpti vaikų sukurti komiksai sulaukė daug dėmesio ir teigiamų bibliotekos lankytojų emocijų.

Informaciją paruošė vyresn. bibliotekininkė Ilona Mockienė