Vaikų pažintis su meškiuku Rudnosiuku „Spindulio“ bibliotekoje

2017 02 15

Vasario 13 dieną Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Spindulio“ filiale svečiavosi Šiaulių l/d „Coliukė“ ugdytiniai „Čiauškučiai“ su auklėtoja Sigita Petruliene. Mažieji lankytojai buvo supažindinti su meškiuku Rudnosiuku – garsiu, beveik 80 metų tiek vaikų, tiek suaugusiųjų mėgstamu, Vytės Nemunėlio (Bernardo Brazdžionio) sukurtu personažu.

Vaikai su dideliu susidomėjimu klausėsi sekamos istorijos apie meškiuko ir jo šeimynos smagius nuotykius ir rūpestėlius. Mažieji svečiai mielai sutiko pagelbėti Rudnosiuko šeimynai – sunku patikėti, bet iš meškiukų „nuotraukos“ pabėgo visos spalvos. Vaikai pažadėjo jas visas sugrąžinti atgal ir spalvingai papuošti meškinų šeimynėlę.

O smagiausia tai, kad meškiukas Rudnosiukas ne tik pats labai mėgsta saldumynus, bet nepamiršta pavaišinti ir mažųjų draugų. Vaikai labai nustebo ir apsidžiaugė, gavę Rudnosiuko skanumynų. Pasak bibliotekos svečių, tai buvo įdomi, puiki pažintis su meškiuku.