„Šaltinėlio“ bibliotekoje kūrybinė paroda „(KI)TOKS pasaulis“

2017 02 13

Vasario 13-ąją Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialo erdvę papuošė nauja ekspozicija - Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazistų kūrybinė paroda „(KI)TOKS pasaulis“.

Gimnazijos mokinių kūrybinių darbų parodos bibliotekoje sulaukia išskirtinio lankytojų dėmesio. Šioje parodoje eksponuojami darbai atlikti dviguba technika: pieštuku piešti portretai papildyti netradiciškai - dažų pūtimu. Ši technikų sintezė piešinį sušildo, jam įkvepia autoriaus emocijų, sukuria nuotaiką.

Aiškindama pavadinimą „(KI)TOKS pasaulis“, parodos sumanytoja ir kuratorė St. Šalkauskio gimnazijos dailės mokytoja Jolita Šlivinskienė kalbėjo: „Pasaulis gali būti dvejopas: ir juodai baltas, ir spalvotas. Tai priklauso nuo požiūrio, kokio tipo asmenybė esate, kokia nuotaika. Pasaulis gali būti ir vienoks, ir kitoks“.

Parodos organizatoriai padėkojo mokiniams ir jų mokytojai už kūrybiškumą, netradicinius meninės raiškos būdus ir palinkėjo šv. Valentino dienos išvakarėse išskirtinės meilės kūrybai.