Lieporių bibliotekoje  aplinkinių kiemų vaikai mokėsi saugesnio interneto

2017 02 08

Minint Saugesnio interneto dieną, vasario 7 d. Lieporių biblioteka subūrė kaimynystėje gyvenančius vaikus į diskusiją „Gyvenu online“.  Susitikimo metu kalbėjome apie interneto vaidmenį dabartiniame gyvenime ir galimus pavojus: virusus, nepageidaujamą el.paštą, elektronines patyčias. Diskusijos dalyviai sužinojo apie tai, kaip spręsti iškilusias problemas ir kur ieškoti pagalbos. Animacinių filmukų „Bendravimo internete grėsmės“ ir „Vaikų priklausomybė nuo kompiuterių“  peržiūra pagyvino pokalbį ir leido kiekvienam pamatyti save iš šalies, pripažinti savo klaidas, pasidalinti patirtimi.. Visiškoje tyloje mažieji bibliotekos lankytojai peržiūrėjo filmus „Virtualios pažintys“ ir „El.erdvėje bendrauk saugiai“, o pabaigoje triukšmingai konkuruodami patikrino savo žinias – atsakė į testų „Ar esi saugus internete?“ ir „Saugus elgesys internete“ klausimus. Prie testų sprendimo prisijungė suaugusi VIP  skaityklos lankytoja Edita. Penktokas Eimantas surinko daugiausia balų, puikiai sekėsi Danielei, Rasvaldui  ir Godai, kurie  užėmė prizines vietas, neliko nuskriausti ir likę diskusijos dalyviai – Adrian, Rokas, Domantas, Gabrielė ir Titas.  Įgytos žinios ir dovanėlės  teikė džiaugsmo  ir renginio dalyviams, ir bibliotekininkams.
Informaciją paruošė vyresn. bibliotekininkė Ilona Mockienė