Netradicinė pamokėlė „Aido“ filiale

2017 01 18

Sausio 18 d. į Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filialą rinkosi vaikų darželio „Dainelė“ priešmokyklinio ugdymo „Kačiukų“ grupės vaikučiai, lydimi auklėtojos B. Juodpusienės. Čia vyko netradicinė lietuvių kalbos pamokėlė „Skaitau lietuvišką knygą“, skirta akcijai „Metų knygos rinkimai 2016“.

Biblioteka parengė projektą ir džiaugiamės,kad gavome knygučių, dalyvaujančių Vaikų metų knygos rinkimuose. Netradicinę pamokėlę mažiesiems vedė vyresn. bibliotekininkė L. Švirikienė. Mūsų lankytojams buvo pristatytas knygų vaikams penketukas, kalbėta apie vykstančią akciją ir balsavimą. Patiems mažiausiems skaitytojams skirta N. Kovaliovos knygelė „Meškis ir žąsis“. Tai puikus kūrinėlis, kuriame subtiliai dera iliustracijos ir tekstas. Susidomėję vaikai klausėsi skaitomo paprasto pasakojimo apie draugystę ir ištikimybę. Pakvietėme patiems paskaityti grupėje penketuko knygas ir balsuoti už labiausiai patikusią knygelę. Netradicinė pamokėlė baigėsi. Knygos „Meškis ir žąsis“ iliustracijas vaikai pieš grupėje ir savo darbais papildys bibliotekoje veikiančią leidinių parodą. Tikimės, kad tokios netradicinės pamokėlės paskatins vaikus daugiau skaityti ir dažniau užsukti į biblioteką. Likusią pamokėlės dalį darželinukai ne tik smagiai leido laiką knygučių draugijoje, bet ir susipažino su biblioteka.