Vaikų literatūros skyriuje renginys „Kur gyvena pasaka?“

2017 01 16

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje sausio 13 d. rytmetį apsilankė lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ugdytiniai. Vaikučiai atskubėjo į biblioteką smagiai praleisti laiką.

Susirinkusiems mažiesiems bibliotekos darbuotoja papasakojo apie biblioteką, pamokė kaip reikia elgtis su knygomis, kaip jas gerbti ir saugoti. Darželinukai smalsiai klausėsi pasakojimo, atidžiai ir susidomėję stebėjo jiems rodomas įvairiausias knygeles. Mažiesiems svečiams didelį įspūdį paliko parodyta lietuviška papildyta realybės knyga „Afrikos gyvūnai“, kur vaikai telefono ekrane galėjo stebėti įvairiausius atgyjančius gyvūnėlius. Vaikams buvo užmintos įvairiausios mįslės, į kurias jie entuziastingai atsakinėjo.

Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ ugdytiniai buvo pakviesti susitikti su Ingrida – švedų rašytojos Katerinos Janouch ir suomių iliustruotojos Mervi Lindman knygelių veikėja. Mažieji klausėsi smagios istorijos „Ingrida nori pliuškentis“ ir tuo pat metu stebėjo popierinių lėlių vaidinimą.

Po spektakliuko vaikai smalsiai apžiūrinėjo bibliotekos Žaislotekoje esančią pasaulio lėlių kolekciją, žaidė lavinančiuosius stalo žaidimus. Džiugu, kad mažieji turiningai praleido laiką bei liko patenkinti viešnage bibliotekoje.