Skaitytojų aptarnavimo skyriuje minima Laisvės gynėjų diena

2017 01 13

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje paminėta Laisvės gynėjų diena - Sausio 13-oji. Bibliotekos foje eksponuojama šiauliečio visuomenininko, fotografo mėgėjo Aurimo Nausėdos  fotografijų paroda „Laisvės gynėjų diena: atmintis ir svarba“.

Parodoje eksponuojamos nuotraukos, kuriose matome akimirkas iš organizuojamų renginių ir susitikimų, skirtų įvykių atminčiai ir svarbai. Skaitykloje paruošta spaudinių paroda „Sausio 13-oji – Laisvės gynėjų diena“. Biblioteka prisijungė prie visoje šalyje organizuotos akcijos „Neužmirštuolė“. Sausio 13-osios rytą bibliotekos languose buvo įžiebtos atminimo žvakutės, o skaitytojams buvo dovanojami neužmirštuolių žiedeliai – Sausio 13-osios aukos bei pergalės simbolis.