Žiemiška paroda „Šaltinėlio“ filiale

2017 01 10

Atėjus tikriems žiemos šalčiams, žiemiška paroda gali pasidžiaugti Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filialas. Bibliotekoje eksponuojama lopšelio-darželio „Žibutė“ pedagogų ir tėvelių suruošta kūrybinių ugdymo(si) priemonių paroda „Laukiu šv. Kalėdų...kuriu...žaidžiu...“.

Tai lopšelio-darželio „Žibutė“ vyresn. auklėtojos Vilmos Molienės inicijuota paroda, kurioje auklėtojos ir tėveliai žiemos simbolių pagalba patys kuria metodines priemones, kurios padeda vaikams mokytis naujų dalykų. Kiekvienoje metodinėje priemonėje ugdymo sritys labai įvairios. Priemonės padeda skaičiuoti, matuoti, pažinti aplinką ir ją tyrinėti, suprasti daiktų formą ir jų dydžius. Kitos lavina kūrybiškumą, estetinį suvokimą, mokėjimą mokytis. Dar kitos - fizinį aktyvumą, kalbą.

Labai puikia ugdymo priemone tampa auklėtojų kurti Advento kalendoriai. Norint padėti vaikui pažinti pasaulį, kiekviena Advento kalendoriaus diena atneša po naują užduotėlę, kurią reikia įvykdyti, taip įprasminant švenčių laukimą. Tai daug geriau nei parduotuvėje pirktas Advento kalendorius, už kurio kiekvienos dienos langelio slepiasi dantukus gadinantis saldainis.

Parodos kuratorės: vyresn. auklėtoja Vilma Molienė, vyresn. auklėtoja Ieva Švėgždienė.

Paroda veiks sausio 2 d.- sausio 30 d.