Šventė „Angelo sparnai“ Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centre

2016 12 23

Šv. Kalėdos iš tiesų stebuklų metas... Šventinę nuotaiką Šiaulių ilgalaikio gydymo ir geriatrijos centro pacientams kūrė „Rasos“ progimnazijos ketvirtokai ir Lieporių bibliotekos darbuotoja. Šventę pavadino „Angelo sparnai“. Tai jau antrasis apsilankymas šiame centre.

Į konferencijų salę rinkosi ligoniai- kas vežimėliuose, kas lydimi slaugytojų. Moksleivių pasirodymą stebėjo gausi geriatrijos centro administracija.
Šventiškai pasipuošę ketvirtokai gausiai susirinkusiems žiūrovams parodė koncertinę programą, kurioje skambėjo dūdelių skleidžiama muzika, liaudiškos melodijos, juokingos ir linksmos dainelės, dainos apie Kalėdas. Mokinių programa baigėsi daina apie angelus, kuri sugraudino ne vieną žiūrovą. Ko gero, trumpam pamiršę savo bėdas, ligoniai negailėdami jėgų plojo vaikams po kiekvienos dainos.

Po koncerto visi susirinkę žiūrovai buvo apdovanoti angelų figūrėlėmis, kurias pagamino mokinukai. Ligoniai buvo vaišinami saldainiais. Centro pacientams Lieporių biblioteka dovanojo knygų.

Mokiniams buvo įteiktos padėkos, kalėdinės dovanėlės, apdovanoti mokytoja-metodininkė Jolanta Butenienė, Danguolė Masandukienė, mokytoja Julija Miniotaitė. Atsisveikinant vieni kitiems linkėjome gerų metų, sveikatos. Pažadėjome, kad tikrai dar sugrįšime.

Paruošė
Gražina Gontienė