Paroda „Išdykę besmegeniai“

2016 12 20

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale (Trakų g. 20A) eksponuojama moksleivių paroda „Išdykę besmegeniai“. Šiaulių Vinco Kudirkos progimnazija pakvietė miesto 1-4 klasių mokinius svajoti, fantazuoti, eksperimentuoti, susipažinti su meninės raiškos priemonėmis, išbandyti įvairias technikas ir sukurti vieną svarbiausių žiemos švenčių ir pačios žiemos simbolių – senį besmegenį.

Vinco Kudirkos, Gegužių ir Medelyno progimnazijų pradinukų sukurti linksmieji Seniai Besmegeniai linki visiems bibliotekos lankytojams daug sniego ir geros nuotaikos belaukiant gražiausių metų švenčių – Kalėdų.

Paroda „Išdykę besmegeniai“ veiks iki 2017 m. sausio 5 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Šaltinėlio“ filiale. Kviečiame aplankyti.