Skaitytojų aptarnavimo skyriuje Specialiojo ugdymo centro pedagogių darbų parodos

2016 12 16

Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriuje jau Kalėdinės nuotaikos. Apsisukus metų ratui, vėl biblioteką puošia Specialiojo ugdymo centro pedagogių meninių darbų parodos kalėdine tematika.

Bibliotekos abonemente eksponuojama pedagogės Dalios Rimkuvienės popieriaus karpinių paroda „Zodiako ženklai“. Baltas popieriaus karpinys tamsiame fone atskleidžia kiekvieno zodiako ženklo savitą ypatybę. Bibliotekos langus ir palanges kalėdinėmis dekoracijomis padabino pedagogės Anželika Aniulienė ir Kristina Šiumberevičienė. Jų palinkėjimas Kalėdų proga - „Kalėdos tai ne dovanų išpakavimas, tai širdies atvėrimas“. Bibliotekos pirmo aukšto fojė savo darbais papuošė pedagogė Alma Mineikytė. Tai darbai atlikti batika. Tai tarsi įžanga į Tautinio kostiumo metus. Raštams išgauti A. Mineikytė naudoja natūralius augalinius dažus.

Į Kalėdinę popietę ir parodų pristatymą sugužėjo nemažas Specialiojo ugdymo centro mokinių ir mokytojų būrelis. Mokytojos sekė pasakas, mokiniai dainavo, šoko ir iš mokytojų gavo užduotį ateičiai - gražiai papuošti mokytojų paruoštus žaisliukus, kuriais papuoš savo eglutes. Dar visi gavo dovanų po varpelį, kad greičiau prisikviestų kitų metų simbolį auksinį gaidį. Kviečiame aplankyti parodas.